Victorinox Swiss Army

Victorinox Swiss Army - Purista    Firma Victorinox je nejen výrobcem skvělých zavíracích nožů, ale i velmi kvalitních a odolných hodinek pro opravdové muže a báječné ženy.

Příběh značky Victorinox se začal psát v roce 1884, kdy si Karl Elsener ve švýcarském městě Ibach-Schwyz otevřel nožířskou dílnu, protože chtěl dodávat nože vojákům švýcarské armády. Tehdy se mu v hlavě zrodil revoluční nápad. Vyrobit kompaktní a odolný nůž, který by v jediném nástroji kombinoval mnoho funkcí. Jeho vynález, originální švýcarský armádní nůž, se již dávno stal legendou.

Posledních několik desítek let firma Victorinox nevyrábí jen kompaktní zavírací nože, ale její portfolio výrobků se rozrostlo o pro nás velice zajímavé náramkové hodinky.

Proč jsou pro nás hodinky Victorinox tak zajímavé? Protože při jejich výrobě dodržuje firma Victorinox nekompromisní standardy kvality a používá jen ty nejkvalitnější materiály. Protože dobré nestačí, hodinky Victorinox musí být vynikající.

Naprostým standardem u hodinek značky Victorinox je vodotěsnost minimálně 100m / 10atm a to i u společenských modelů určených k pánskému obleku nebo dámskému kostýmku, kde by běžně stačila vodotěsnost 30m / 3atm.

Vrcholem nabídky této švýcarské hodinářské značky jsou pak vojenské hodinky s mechanickými strojky řady Victorinox Airboss a zejména řada modelů Victorinox I.N.O.X., které patří mezi nejodolnější hodinky na trhu a jsou tím pravým pro opravdové chlapy a aktivní ženy.

Patříte-li mezi ně, vítejte ve světě Victorinox.