Služby pro zákazníky

Služby pro naše zákazníky

Vážení návštěvníci našeho internetového obchodu PURISTA.cz, jsem rád, že vás oslovila naše nabídka hodinek a hodin a doufám, že níže uvedené informace vaše rozhodnoutí o koupi ještě podpoří a nejen u nás nakoupíte, ale budete se k nám i rádi vracet.

Doprava po celé ČR a SR zdarma

V rámci služeb pro vás, naše zákazníky z České republiky a Slovenska, neúčtujeme žádné příplatky za dopravu, balné ani dobírku. Vždy zaplatíte pouze skutečnou hodnotu nákupu u nás bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Originální náhradní díly

Prodáváme pouze originální příslušenství a náhradní díly značek Erhard Junghans, Junghans, Kronaby, Luminox, Mondaine a Victorinox. Jako jediní máme v nabídce také originální řemeny a kovové tahy i pro starší modely hodinek.

Pozáruční servis

Ani po uplynutí záruční lhůty nemusíte mít o servis svých hodinek a hodin obavy. Nemáte svého osvědčeného hodináře, nevíte na koho se se servisem svých hodinek obrátit? Oceníme když se obrátíte na nás. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní pozáruční servis a údržbu hodinek všech námi prodávaných značek.

Zákaznický servis

Potřebujete poradit, pomoci, návod k hodinkám... obraťte se na nás. Vždy o Vás bude postaráno!

Už jste našimi zákazníky?

Samozřejmě jsme rádi, že jste si u nás už hodinky nebo příslušenství zakoupili, ale tím to nekončí. Chceme abyste s námi byli vždy spokojení a my pro vás byli dlouhodobým partnerem. A proto máme pro vás připravenu nabídku výhod a služeb, které, jak věříme, vás zaujmou a rádi jich využijete:

  1. Lhůta na vrácení zboží prodloužená na 30 dnů.
  2. Prodloužená záruční doba na 36 měsíců (3 roky). Nevztahuje se na příslušenství.
  3. Slevu ve výši 10%* na nákup nových hodinek, hodin a budíků.
  4. Slevu ve výši 10%* na nákup příslušenství k hodinkám (Např.: řemeny, kovové tahy, spony).
  5. Slevu ve výši 10%* na již zlevněné zboží (zboží v akci).
  6. Slevu ve výši 10%** na pozáruční servis.

*Sleva ve výši 10% na nákup nových hodinek a příslušenství, včetně zboží v akci, vám bude z ceny zboží automaticky odečtena při přihlášení do e-shopu.

**Slevu ve výši 10% na pozáruční servis můžete uplatnit na základě speciálního slevového kódu, ten je uveden na vaší Zákaznické kartě, kterou jste od nás obdrželi společně s prvním nákupem.

!!!Výhody jsou platné navždy a bez jakýchkoliv dalších podmínek!!!

Děkujeme, že jste s námi, vážíme si toho!

Za PURISTA.cz
Alexandr Kardaš
majitel