O nás

Purismus je úsilí o stylovou čistotu" (zdroj.: wikipedie.com/purismus), purista je tedy člověka, který tuto stylovou čistotu sám vyznává. Neznamená to ovšem jen stylovou (designovou) čistotu puristických předmětů, ale především jejich vynikající funkčnost.

A právě takové výrobky, v našem případě náramkové hodinky, stolní a nástěnné hodiny, kapesní hodinky a budíky, které jsou nejen dokonalé ve svém vzhledu, ale zejména perfektně funkční a kvalitně zpracované, Vám chce PURISTA.cz nabízet.

A kde se tady PURISTA.cz vzal?...

Nevznikl jen tak náhodou, je přímým nástupcem e-shopů HODINKY-JUNGHANS.cz, HODINKY-MONDAINE.cz a INOXSHOP.cz, pomocí kterých jsem Vám, svým zákazníkům, nabízel hodinky značek JUNGHANS, MONDAINE a VICTORINOX.

Po více než 7 letech existence přišel čas tyto značky sjednotit v rámci jednoho obchodu a doplnit je o dvě další, věřím, že stejně zajímavé a to značku LUMINOX vynikajícího výrobce kvalitních zejména vojenských hodinek a velmi mladou švédskou značku KRONABY, která se zaměřuje na chytré hodinky.

A to nejdůležitější nakonec, PURISTA.cz není zaměřený jen na prodej hodinek, hodin a příslušenství, vždy pro mě bylo důležité i zázemí pro naše zákazníky, servis hodinek a další péče o Vás. V tom bude PURISTA.cz také pokračovat a já doufám, že ještě lépe než v minulosti.

Děkuji, že jste na e-shop PURISTA.cz zavítali a doufám, že se Vám zde bude líbit.

Za e-shop PURISTA.cz
Alexandr Kardaš
majitel